Uz Karpatiem! Slēpot!

Skaista un aizraujoša atpūta, kā arī slēpošanas prieks baudāms ir Ukrainā, eksotiskajos Karpatu kalnu kūrortos.

Turklāt jāteic, ka, salīdzinot ar Alpu kūrortiem, cenas ir krietni zemākas, bet kvalitātes līmenis lielisks.

Dosimies uz Bukovel kalnu kūrortu, kas no Latvijas atrodas vien 1200 kilometru attālumā. Bukovel ir jauks kūrorts, kuru ieskauj Karpatu kalni. Tas kūrortu pasargā no aukstiem ziemas vējiem, kas rada labvēlīgus apstākļus atpūtai.

Bukovel ir jauns, ātri augošs, Ukrainā pirmais Eiropas klases kalnu slēpošanas kūrorts. To uzsāka būvēt 2001. gadā, bet 2004. gadā te jau bija iekārtotas 15 km trases ar 5 pacēlājiem, pilsēta pieņēma 180 tūkst. viesu. 2005.–2011. gadā intensīvi turpināja attīstīt infrastruktūru, cēla sporta objektus. Pašlaik kūrortā ir 16 pacēlāji (četrvietīgi, divvietīgi, trīsvietīgi krēsli). Pacēlāji apgaismotajā trasē darbojas līdz plkst. 23. Bukovel slēpošanas kūrortā ir 61 kalnu nobrauciena trase. Starp tām ir 12 zilās trases (iesācējiem), 38 sarkanās trases (vidēja līmeņa slēpotājiem) un 11 melnās trases (ekspertiem). 

Visgarākā Bukovel nobrauciena trase ir 2,1 km gara, bet kopējais trašu garums – 50 km.

Atpūtas brauciena laikā iespēja baudīt Ukrainas kolorītu, virtuvi un tradīcijas. Iespēja doties pirtī, apmeklēt saunu vai vietējos atpūtas klubus. Iespēja iepirkties vietējos veikalos.

Brauciena laikā apskatīsim Ļvovu – jauka pilsēta ar sev piemītošu šarmu. Pilsēta Ukrainas rietumos apmēram 80 kilometrus no Polijas robežas. Apgabala centrs. Viens no Ukrainas svarīgākajiem ekonomikas un kultūras centriem. Cilvēki viesmīlīgi un runā gan krievu, gan angļu valodā. Veikalos un kafejnīcās cenas lētas. Siltais ēdiens ap 1,50 personas. Zupa- 0,50 centi.

7 dienu brauciena (5 dienu slēpošana) cena vienai personai no 199 EUR* + SKI PASS 169 EUR. 

*Cena aprēķināta, ja grupā ir vismaz 35 personas. Cenā iekļauts: komfortabls autobuss, grupas vadītājs, četras naktis viesnīcā vai kotedžā kūrortā Bukovelā, brokastis, inventāra pārvadāšana autobusā. Cenā nav iekļauts: pacēlēju karte, apdrošināšana, pārējās ēdienreizes, personīgie izdevumi, inventāra noma (ja nepieciešams).

_________________________________________________________________

Sazinieties ar mums!

Aizpildiet zemāk esošos laukus un mēs izstrādāsim piedāvājumu tieši Jūsu kolektīvam.

0
www.travelbiiz.com / www.celoarsajutam.lv / tel.: +371 66907474 / e-pasts: info@travelbiiz.com / Birojs: Rīgas ielā 53, Cēsīs
Materiālu izmantošana no vietnes ir aizliegta bez rakstiskas atļaujas.
SIA "IESPĒJU DARBNĪCA" 2018. ©

 .